Par kompāniju

1997. gada 20. februārī Igaunijā tika nodibināts uzņēmums Fortimer OÜ, kura galvenais darbības veids ir pārtikas produktu vairumtirdzniecība. Fortimer OÜ Igaunijā veiksmīgi attīstījās, iegūstot atzinību vietējā tirgū un kļūstot par vienu no vadošajiem uzņēmumiem savā jomā. Tādēļ tika pieņemts lēmums izveidot pārstāvniecību Latvijā.

„Fortimer Filiāle Latvijā” uzņēmuma pamatinformācija

Uzņēmuma pilns nosaukums: Fortimer Filiāle Latvijā
Reģistrācija LR Komercreģistrā: 2004. gada 11. maijs
Uzņēmuma Reģistrācijas numurs: 50003679561
Uzņēmuma statuss: Ārvalsts komersanta filiāle
Juridiskā adrese: Viskaļu iela 3, Rīga, LV-1026, Latvija

Uzņēmums „Fortimer Filiāle Latvijā” nodarbojas ar zivju, citu jūras velšu, pilna spektra gaļas, kā arī Suši produkcijas vairumtirdzniecību, piedāvājot produkciju no Norvēģijas, Īslandes, Skotijas, Čīles, Argentīnas, Dānijas, Ungārijas, Francijas, ASV, Dienvidāfrikas, Krievijas, Jaunzēlandes u.c. ražotājiem. Izvēloties ražotājus, uzņēmuma pamata kritēriji ir produkcijas kvalitāte un tās atbilstība ES pārtikas kvalitātes normām.

„Fortimer Filiāle Latvijā” uzņēmuma politika

1. Nodrošināt augstas kvalitātes produktu piegādi Latvijas patērētājiem.

2. Ievērot katra klienta individuālās prasības un biznesa procesa īpatnības uzņēmuma iespēju robežās.

3. Piegādāt produkciju ātri un uzņēmuma iespēju robežās saskaņā ar konkrēti norunātu piegādes laiku.

4. Ievērot godīgu attieksmi pret klientu, vidi, valsti, sabiedrību un piegādājamās produkcijas uzglabāšanu un transportēšanu.

Mūsu klienti

Mūsu klienti pārsvarā ir lielveikali, restorāni, bāri, kafejnīcas un viesnīcas. Par mūsu klientu var kļūt jebkurš uzņēmums vai privātpersona, kam ir svarīga augsta produkcijas kvalitāte un laicīga piegādes izpilde.